2012-04-08

Webcast: SQL Server 2012 Yenilikleri

Çözümpark'ın öncülüğünde konuşmacı olarak katılacağım  "SQL Server  2012 Yenilikleri"  konulu webcast için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Konu                                    : SQL Server  2012 Yenilikleri
Konuşmacı                         : Mehmet GÜZEL
Başlama zamanı              : 26 Nisan 2012, Perşembe, 21:00
Bitiş zamanı                       : 26 Nisan 2012, Perşembe, 22:00
Katılım bağlantısı           : https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=B2J763&role=attend&pw=2NM%7E%60JK%7Bt

Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!
Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.

Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).

Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.

Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.
Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

.::YASAL UYARI::.

©2004-2023 Mehmet GÜZEL, www.mehmetguzel.net

Site içeriği kaynak gösterilmek koşuluyla yayınlanabilir. Yazılan yazı ve yorumlar sadece yazı ve yorum sahiplerini bağlar.