2007-07-16

Forum Başvuruları-2.Hafta

CETURK Forum başvuruları devam ediyor. Bu haftada forumlarımıza sorumluluk için başvuran yada başvurmayı düşünen arkadaşları bazı istatistikler konusunda bilgilendirmek istiyorum. İki hafdadır devam eden başvurularla ilgili bazı bilgiler şu an itibariyle aşağıdaki gibidir:


  • Aktif başvuru sayısı : 144
  • En çok başvuruların yapıldığı forumlar :

SıraForum AdıBaşvuru Sayısı
1.C#41
2.C/C++37
3.Java, ASP.NET19

  • Henüz başvuru yapılmamış forumlar: JSP, Diğer İşletim Sistemleri, Diğer Web Araçları ve Diğer Grafik/Resim Araçları. Bu forumlarımıza bu hafta da başvuran olmadı. Özellikle JSP forumunun henüz hiçbir başvuru almaması beni çok şaşırtı!

Başvuru yapan arkadaşlara tekrar başarılar diliyorum. Forum sorumlusu olmak isteyen fakat henüz başvuru yapmamış herkesin başvurularını bekliyoruz.

Bir sonraki haftanın istatistiklerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Peki başvurular daha ne kadar sürecek? Kafanızda belirlediğiniz katılım için son bir tarih ve sorumluların açıklanacağı tarih var mı?

Mehmet GÜZEL dedi ki...

Başvuru için son tarih olarak 11 Ağustos, sorumluları ise 11 Eylülde açıklamayı planlıyorum. Şu an malumunuz oldukça geniş bir katılım var. Başvuru yapan bir kişi 3 foruma başvurduğu düşünülürse katılım sayısının 3 katı kadar değerlendirme gerekecek. Bu da başvuru yapan sayısı ve başvuru yapanlarla diyaloğun süresini uzatabilir düşüncesindeyim.

Ülkemiz, CETURK ve herkes için hayırlısının olması dileklerimle.

Adsız dedi ki...

Foruma katkı sağlayabilecek ilgili ve yetenekli kişilerin yaz tatili vb. sebeblerle internete girememeleri yüzünden bu sorumluluk işlerine katılım sağlayamayacağıı düşünmüştüm, ama demekki boşunaymuş bu korkum.

Bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederim.

Mehmet GÜZEL dedi ki...

Amacım mümkün olduğunca geniş bir katılımı sağlamak. Forum sorumluluğuna başvuran arkadaşları belirli aralıklarla bilgilendirmeye devam edeceğim.

İyi çalışmalar.

.::YASAL UYARI::.

©2004-2023 Mehmet GÜZEL, www.mehmetguzel.net

Site içeriği kaynak gösterilmek koşuluyla yayınlanabilir. Yazılan yazı ve yorumlar sadece yazı ve yorum sahiplerini bağlar.