2006-08-10

İsrail'in Lübnan İşgalini Kınıyorum!

Hiç bir gerekçe resimde görülen insanlık dışı dramı haklı çıkaramaz. İsrailin Ortadoğuda insanlığa sığmayan, insan haklarını hiçe sayıp hiçbir zeminde haklı olamayacak girişimlerini, masum insanlar üzerinde uyguladığı devlet terörünü nefretle kınıyorum. Çeşitli organizasyonların çocuklar ölmesin kampanyalarına destek verdim ve bilinçli olarak İsrail ürünlerine boykot uyguluyorum. Sizler de demokratik yoldan elinizden gelen çabayı göstermeyi ihmal etmeyin!

Bilindiği gibi İsrailin Gazze plajındaki sivilleri katletmesi ile bu süreç başladı. Ardından 2 askeri kaçırıldı diye yapmadığı ve uygulamadığı mezalim kalmadı. İnsanlık dışı devlet terörünün başlağı süreç içerisinde Avrupa Birliği'nin insanlık haklarını palavrasının tek taraflı olduğu(kendi insanı için), BM gibi bir birliğin sadece ve sadece belirli ülkelere hizmet ettiği; demokrasi ve insan hakları korumacılığının yine tek taraflı olduğunu gösterdi. Bu insanlık kıyımına ses çıkartamayan BM, AB, Arap Ülkeleri ve diğer ülkeler başta olmak üzere bu kıyıma sessiz kalan tüm insanların bu dramda bilerek yada bilmeyerek katkı sağladığını bildirir; insanlığı kalan tüm ülke, kurum, kuruluş ve şahısları yaşananlara son vermeleri için insalığa davet ediyorum.

Hiç yorum yok:

.::YASAL UYARI::.

©2004-2024 Mehmet GÜZEL, www.mehmetguzel.net

Site içeriği kaynak gösterilmek koşuluyla yayınlanabilir. Yazılan yazı ve yorumlar sadece yazı ve yorum sahiplerini bağlar.